fbpx

SA Archimedese noorteagentuur tegeleb alates 1997. aastast noorte, noorsootöötajate ja noortevaldkonna arengu toetamisega ning rahvusvahelise koostöö edendamisega, olles ühtlasi Eesti suurim noortevaldkonna täienduskoolituste pakkuja. Ka käesoleval aastal on Noorteagentuur korraldamas hulgaliselt häid ja kasulikke koolitusi, mis aitavad kaasa noortevaldkonna spetsialistide ametialasele arengule ning millel osalemine pakub suurepärast võimalust kohtuda valdkonna tegijate ja kolleegidega erinevatest Eestimaa paikadest.

Noorsootöötajatele ning kõigile teistele valdkonnast huvitatutele mõeldud koolituskalender asub veebilehel Mitteformaalne.ee ja see töötati välja koostöös Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutusega (HITSA). Noorteagentuuri koolituskalender on väärtuslik tööriist, mille abil planeerida osavõttu erinevatest noortevaldkonna koolitustest.

Isiklik kasutajakonto HITSA lehel pakub ligipääsu koolituskalendri õpisündmuse põhjalikule infole ja lõpp-aruandele. Samuti teeb konto omamine lihtsamaks koolitustele registreerimise ja koolitusandmete haldamise ning võimaldab kasutajana teada anda oma koolitusvajadustest, mis vaadatakse üle uue aasta koolituskava kokkupanemise eel.

Neil, kes soovivad end rahvusvahelisel tasandil täiendada, on võimalik leida meelepäraseid enesetäiendamise võimalusi SIIT.

 

Kui hoolivust ja eneseteadlikkust puudutavad teemad on hingelähedased ja soov nendel teemadel end täiendada, siis saad end registreerida järgnevatele koolitustele:

 

[lead]Spontaansus, hoolivus ja grupijuhtimise oskused – Kuidas luua noori jõustavaid lahendusi koolis?[/lead]

22.–23.08, 27.–28.09 ja 19.10 (Pärnu)

Noortega tegelemine pakub igapäevaselt rohkelt uusi ja põnevaid väljakutseid, ootamatuid olukordi ning võimalusi neid oskuslikult ja loovalt lahendada. Koolitus on loodud selleks, et võimaldada noorsootöötajatel arendada oma spontaansust, loovust ja kaasavaid grupijuhtimise oskusi ning leida endas hoolivust ja julgust, et toetada noorte õppimist ja tegevust meeskonna ja grupina.

[lead]Töö keeruliselt käituvate noortega[/lead]

11.10, 12.10 ja 01.11 (Tartu)

Kaasav noorsootöö on osa noorsootöötajate igapäevatööst. Praktikud pakuvad oma rollist lähtuvalt eriliselt käituvatele noortele eakaaslastega võrdseid osalusvõimalusi ja oskavad neid tegevusi oskuslikult planeerida ning ellu viia. Tahad teada, kuidas olla edukas ka keerulisemate noortega? Oled õiges kohas!

[lead]Noorsootöötaja professionaalsed ja eetilised valikud[/lead]

22.11 (Haapsalu)

Mitu pead on ikka mitu pead! Kovisioonigrupp, mis toetab noorsootöötajat tema eetiliste ja professionaalsete valikute kirjeldamisel, analüüsimisel ja argumenteerimisel. Õpime ja jagame oskusi, teadmisi ja kogemusi.

[lead]„Open Access” – erivajadustega noorte kaasamine noorteprojektidesse[/lead]

12.–16.11 (Island, Reykjavik)

Kohtumise eesmärk on luua partnerlussuhteid ning erivajadustega noori kvaliteetsemalt rahvusvahelistesse projektidesse kaasata. Kohtumise fookuses on eelkõige rahvusvahelise noortevahetuse arendamine, kaasates erivajadustega noori, ning koostöö alustamiseks koostööpartnerite leidmine.

Print Friendly, PDF & Email